fbpx

Utoy Nedir?

Ağaç dallardan farklı boyutlara yayılmadan önce hiç anlatılmamış ,unutulmuş, destansı ve büyülü bir diyar ... Köklerinden günümüze keyifli kahramanlar ... Biz onlara Ağaç doğumlular diyoruz.

Sınırlı sayıda üretilen rol yapma aksiyon figürleri. Ahşap yapboz parçaları tamamla ve bu destansı yolculuğa sen de katıl.. Her şey Ağaçtan bir hayali boyut hakkındadır. Her karakterin yollarının Ahşabın Boyut Diyarının derinliklerinde kesişeceği gün kesinlikle gelecek.

Fantastik ahşap boyutunda arazinizi yaratmak için ahşap parçaları birleştirerek kahramanlarınızı tamamlayın.

Onları daha iyi tanımak için başlangıç ​​hikaye kartını inceleyin. Maceralarını sosyal medyadan takip edin ve haritada nerede yaşadıklarını keşfedin. Özellikleri özelleştirerek kendi koleksiyon "oyuncağınızı" oluşturun. Hayal gücü gerçek bir sihirdir. Bu topraklarda sihriniz kadar güçlüsünüz. UTOY'un fantastik boyutlarında yansımanızı bulun ve eğlenceye başlayın!

 

Ahşap oyuncak dünyasına yeni bir ruh. Yeni nesil, özgün ürünlerimiz ve kültürümüzün modern tasarımla buluştuğu yenilikçi bir bakış açısıdır. Ahşabın Boyut oyunu, gerçekte gerçek olabilecek geçmiş kültürlerle fantastik, masalsı bir dünyanın anlamıdır. % 100 doğal gürgen ağacından elde işlenmiş olup EN-71 belgeli boya kullanılmıştır.

Nasıl oynanır?


Bu, "Efsanelerin 7'lisi " adlı ilk seridir. Her figür birkaç manyetik bloktan oluşur. Kendi kahramanlarınızı yaratın ve yeni büyülü dünyayı keşfedin.

Kahramanların efsaneleri, unutulmuş olağanüstü hikayelerle birleştiğinde bu dünyanın dışında! Ağaç doğanlar orada yaşıyor ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Antik mitolojik temaya, karakterlere ve boyutsal diyara dayanan büyülü bir dünya.

Bir Utoy tarafından ahşap oyuncakların yeni bir versiyonu. Yeni nesil, özgün ürünlerimiz ve kültürümüzün modern tasarımla buluştuğu yenilikçi bir bakış açısıdır.  Ahşabın Oyun Boyutu ; bu büyülü alemde hayatın maceralarıdır. % 100 doğal gürgen ağacından elde üretilmiştir ve sadece EN-71, mavi melek sertifikalı boya kullanılmıştır. Tümü sınırlı sayıda!

Kararlarımızı iletmek, bilgilendirmek ve etkilemek için tasarımın gücüne inanıyoruz. Hayal gücü kaslarıyla zihninizi gıdıklayın.

Eski masallarından ilham alan birçok yeni figür, tasarımcımızın kalemiyle yeniden hayat buluyor ve yepyeni güzel hikayeler, çizimler ve karakterler yaratırken onları seveceğinizi umuyoruz. İster küçüklerinize ister kendinize söyleyin, kendinizden bir parça bulabilirsiniz.

Dimensional Land of Wood

Büyülü dünyaya yeni bir başlangıç.
Klasik hediyeler almak yerine arkadaşlarınıza yeni bir dünya verin.
Çocuk odalarını en sevimli kahramanlarımızla dekore edin.