Utoy Nedir?

Ağaç dallardan farklı boyutlara yayılmadan önce hiç anlatılmamış ,unutulmuş, destansı ve büyülü bir diyar ... Köklerinden günümüze keyifli kahramanlar ... Biz onlara Ağaç doğumlular diyoruz.

Sınırlı sayıda üretilen rol yapma aksiyon figürleri. Ahşap yapboz parçaları tamamla ve bu destansı yolculuğa sen de katıl.. Her şey Ağaçtan bir hayali boyut hakkındadır. Her karakterin yollarının Ahşabın Boyut Diyarının derinliklerinde kesişeceği gün kesinlikle gelecek.

Fantastik ahşap boyutunda arazinizi yaratmak için ahşap parçaları birleştirerek kahramanlarınızı tamamlayın.

Onları daha iyi tanımak için başlangıç ​​hikaye kartını inceleyin. Maceralarını sosyal medyadan takip edin ve haritada nerede yaşadıklarını keşfedin. Özellikleri özelleştirerek kendi koleksiyon "oyuncağınızı" oluşturun. Hayal gücü gerçek bir sihirdir. Bu topraklarda sihriniz kadar güçlüsünüz. UTOY'un fantastik boyutlarında yansımanızı bulun ve eğlenceye başlayın!

Ahşap oyuncak dünyasına yeni bir ruh. Yeni nesil, özgün ürünlerimiz ve kültürümüzün modern tasarımla buluştuğu yenilikçi bir bakış açısıdır. Ahşabın Boyut oyunu, aslında gerçek olabilecek geçmiş kültürlerle fantastik, masalsı bir dünyanın anlamıdır. % 100 doğal gürgen ağacından elde işlenmiş olup EN-71 belgeli boya kullanılmıştır.

Nasıl oynanır ?

Bu, "Efsane Yedi'nin Hikayeleri" adlı ilk kolleksiyon özelliğindedir. Her bir figür(karakter) birkaç manyetik parçadan oluşur.

Kendi kahramanlarınızı yaratın ve yeni büyülü dünyayı keşfedin. Kahramanların efsaneleri, unutulmuş olağanüstü hikayelerle birleştiğinde bu dünyanın dışında!

Ağaç doğanlar orada yaşıyor ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Antik mitolojik temaya, karakterlere ve boyutsal diyara dayanan büyülü bir dünya. Bir Utoy tarafından ahşap oyuncakların yeni bir versiyonu. Yeni nesil, özgün ürünlerimiz ve kültürümüzün modern tasarımla buluştuğu yenilikçi bir bakış açısıdır. Ahşap boyut oyunu; bu büyülü alemde hayatın maceralarıdır. % 100 doğal gürgen ağacından elde üretilmiştir ve sadece EN-71, mavi melek sertifikalı boya kullanılmıştır. Tüm sınırlı sayıda. Kararlarımızı iletmek, bilgilendirmek ve etkilemek için tasarımın gücüne inanıyoruz. Hayal gücü kaslarıyla zihninizi gıdıklayın. Tasarım yapmadığınızda diğer tutkularınız nelerdir? Eski halk masallarından esinlenen birçok yeni mağaza, tasarımcılarımızın kalemiyle yeniden hayat buluyor ve yepyeni güzel hikayeler, çizimler ve karakterler yaratırken onları seveceğinizi umuyoruz. İster küçüklerinize ister kendinize söyleyin, kendinizden bir parça bulabilirsiniz.

Efsunlu dünyaya yeni bir başlangıç. Klasik hediyeler almak yerine arkadaşlarınıza yeni bir dünya verin. Çocuk odalarını en sevimli kahramanlarımızla dekore edin. Bebeğiniz kadar eşsiz ve sevimliler.

Masallarla öğrenmenin önemi

Yeni çalışmalar gösteriyor ki; “Peri masalları, hayaller aracılığıyla hayata dair derin korkulara ve hayallere şekil verdiği için önemlidir.”

Unutulmaması gereken önemli şey, çocukların bu hikayeleri yapabildikleri gelişimsel düzeyde ele almalarıdır. Peri masallarında bunun gerçek dünya olmadığı her zaman açıktır. Karakterler çocuğa yabancı olabilir, ancak ele alınan sorunlar ve duygular genellikle hayata çok doğrudur. Peri masalları, çocuklara kendilerinden güvenli bir şekilde ayrılmış hikayeler aracılığıyla, henüz kendileri için ifade edemedikleri gerçekten kafa karıştırıcı ve zor duyguların bazılarını anlamaları için bir yol sağlar. “

Peri masalları, çocukların hayatın her zaman kolay olmadığı, işlerin ters gidebileceği ve insanların her zaman en iyi çıkarlarınızı düşünmedikleri fikrini keşfetmeleri için güvenli bir yer sağlar. Aynı zamanda, “iyi” karakterler genellikle sonunda ödüllendirildiğinden, nazik, düşünceli ve doğru olmanın önemini olumlu bir şekilde pekiştirmenin bir yoludur.