fbpx

Ağaç Doğumlular

Haydi sizleri "Ağaç Doğumlular" ile tanışalım, onları daha yakından tanıyalım. Senin için bekliyorlar.

Ağaçta doğan favori karakterinizi tanıyın. Onları daha iyi tanımak için başlangıç ​​hikaye kartını inceleyin, maceralarını sosyal medyadan takip edin ve haritada nerede yaşadıklarını keşfedin. Özellikleri özelleştirerek kendi koleksiyon "oyuncağınızı" oluşturun.

Hayal gücü gerçek bir sihirdir. Bu topraklarda, sihrin kadar güçlüsün. UTOY'un fantastik boyutlarında yansımanızı bulun ve eğlenceye başlayın.

Sizi 7 ağaç doğumlu ile tanıştıralım ... İşte buradalar!

Haritanızı unutmayın!

BOYUT HAN

Boyut Krallığı'nın hükümdarı. Tarih boyunca kazandığı zaferlerle sevilen bir hükümdar oldu ... Büyülü pelerinini kazandığında Dimension Kingdom'a bilgelik, eşitlik, onur ve güç sundu ... Krallığı yönetme mücadelesindeki en büyük destekçisi haçı ... boyutlu eşi Eje Hatun ... Eşi Eje Hatun ile dengeyi simgeliyor ...

Ëjë Hatun

Rüyalarında bazen bir kuş ya da balıktı. Ama gerçekten bir rüya mıydı ..? Daha fazla maruz kalma ve zamanla, gelişen yeteneklerine aşina oluyor ... Babasının sesi, maceraları sırasında onun rehberidir .. On başarı, geldiği yerde bir saç örgüsü demektir. iyilik adına halkını temsil eden iyi gücün sembolü.

Bögü Alpar

Doğaüstü savaşçı gücü ile kazandığı zaferlerle ünlendi.Izlanda mağaralarında Alplerin zirvelerinde yaşıyor.Bu boyuta getirildiği günden bu yana tamın yarısı ... Arayışla güç kazanıyor. Altın sarısı saçları karizmasını güçlendiriyor.

Alp Kız

Kraliçesinin sağ kolu ve iyi bir lider ... Ay Gölü'nün yeşil topraklarında kendi topraklarında yaşıyor, karşılaştığı zorluklar nedeniyle savaşçı yetenekleri gelişiyor ... Düzenlenen festivallere çağrılıyor Ay ışığı ormanının derinliklerinde ... Gizemli bir yabancının bir festivalde verdiği bir görev onu bilinmeyen maceralara götürür ...

Alakurt

Ala Kurt

İnci gibi parlayan gökyüzünde aydan miras kalan keskin ve pırıl pırıl gözleri vardır.Bu boyuta getirildiği günden bu yana dolgunluğun yarısıdır.Kalplerin çok uzaklarda attığını bile hissedebilir ... hem yalnız hem de diğer yarısına yardım ediyor ... Mavi gökyüzüne yakın İzlanda mağaralarında Alplerin zirvelerinde yaşıyor.

Temir Pehlivan

Kala nehri kıyısında küçük bir kasabada yaşıyor. Zihin gücünü yeteneklerine yansıtan kullanışlı ve yetenekli bir kahramandır. Mutlu ailesini ve demirci işini seviyor ... Büyülü ormanı biliyor ve yetenekli bir yol bulucu. Dimension Kingdom'ın geleneksel güreş turnuvalarında son 7 yıldır yenilgisizdir.

Dev Tepegöz

Dev Tepegöz

Hayatta kalabilen birkaç devden biri olduğu için kötü bir üne sahip. Tek gözlü canavar mağarasında Salhana kayalıklarında yaşar ... Yavaş hareket eder ve geceleri avlanmayı tercih eder ... Kendisinden başka hareket eden hiçbir canlıya tahammülü yoktur. Ta ki bir gün başka bir kahramanla yaşayana kadar ...